Hakkımızda

AKBİLYA RULMAN OTOMOTİV SAN. ve TİC. A.Ş. ticari hayatına 1994 yılında temellerini güven, sağduyu, kalite ve hizmet üzerine inşa ederek ilerleme yolunda ilk adımlarını atmıştır.

En kısa zamanda sektörün aranan yüzü olmayı başaran Akbilya, sizlere hizmetin en iyisini sunmayı amaçlayan deneyimli kadrosuyla pazarda kendine büyük bir yer edinmiştir. Sadece satış odaklı çalışmayıp ürün oluşturma ve geliştirmede de başarısını gösteren Akbilya, oluşturduğu ”AKROS ve NEWSUN” markalarıyla da kendini bir adım ileriye taşımıştır. Akbilya, geniş depoları, hızlı ulaşımı, hazır stok imkanları ve distribütörlüğünü yaptığı markalarla güç ve başarının adı olmuştur.

Ürün yelpazesinde barındırdığı dünyanın önde gelen markaları ile otomotiv ve endüstriyel       alanda rulman, yedek parça, kayış, keçe, mekatronik, güç aktarım ürünleri ve yağlama sistemleri ile sanayi ve endüstriyel kuruluşlarının tercih ettiği öncü tedarikçilerden biri olmuştur.

Dürüstlük ve ilke çerçevesinde; kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve bilgi birikimini prensip olarak benimseyen Akbilya, sektörün aranan firmalarından olmuş ve bu kazancı prensiplerine bağlı kalarak başarı odaklı çalışmalarından almıştır.

SKF, DAYCO ve TIMKEN  markalarının distribütörlüğünü yapan ve bu markalar ile bayileri arasında bir bağ oluşturmayı profesyonel bir ekip ruhuyla yerine getiren firmamız, sadece bu markalar odaklı değil sektörün bilinen en kaliteli marka ve ürünlerini uygun fiyatlarıyla İstanbul’daki merkez ve Ankara, İzmir, Konya şubelerinde ve Anadolu’nun dört bir yanında profesyonel satış elemanları ile sizlere sunmaktadır.

Otomotiv ve yedek parça sektöründe üstlendiği pazar liderliğini sanayi ve endüstriyel alanda da kanıtlayan AKBİLYA, dünyanın en büyük rulman üreticileri olan SKF ve TIMKEN; dünyanın en büyük kayış üreticileri olan DAYCO ve CONTİNENTAL yine dünyanın en büyük kimyasal ve yapıştırıcı üreticisi HENKEL partnerliği ile siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Aradığınız her markada kalite ve uygun fiyatı bulabileceğiniz AKBİLYA, ihtiyaç duyduğunuz her zaman en iyisiyle hizmetinizdedir.

Lider Tedarik Markası

Akbilya A.Ş. ürünleri toptan ve perakende satış. Lider Endüstriyel & Tedarik olarak otomotiv ve endüstriyel ürünlerimizi toptan alacağınız gibi perakende olarak da satın alabilirsiniz. İhtiyaçları belirlemek, bu ihtiyaçları karşılamak ise önemlidir. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda alışveriş yaparak hem zamanı hem cebinizi hem de güvenilir bir yerden alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşarsınız. Sizler güvenle alışverişinizi tamamlarken ürünlerimizin kalitesi konusunda içinizi rahatlatacaksınız.

Hazır Stok İmkânı

Türkiye'nin dört bir yanına, Avrupa ve Orta Asya'nın birçok ülkesine dağıtım yapan firmamız; 100'ü aşkın nitelikli personeli, 150'den fazla uluslararası markası, 150.000'in üzerinde referansı, sürekli geliştirdiği ürün grubu ve projeleri ile başta müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın arzu ve taleplerini karşılarken daima "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" prensibini iş süreçlerine yerleştirerek, sürdürülebilir büyümeyi hedef edinmiştir.

Üstün Müşteri Hizmetleri

Aradığınız her markada kalite ve uygun fiyatı bulabileceğiniz AKBİLYA, ihtiyaç duyduğunuz her zaman en iyisiyle hizmetinizdedir.

Faaliyet Alanlarımız

İthalat

Rulman, keçe, kayış ve orjinal yedek parça gurubunda, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda birçok yeni ürün ve markalarla dünyanın önemli piyasalarından kaliteliyi  ayağınıza getiriyoruz.

İhracat

Akbilya olarak oluşturduğumuz profesyonel ağlarla ürettiğimiz ve bayisi olduğumuz markaları yurtdışına pazarlarken hem kendimize hem de ülkemize aydınlık bir yol açmayı hedefliyoruz.

Toptan

Toptan satışlarımızın merkez binamızdan size bir telefon uzaklığında olduğunu; hazır stok ve hızlı sevkiyatlarımızla bayilerimizi her an desteklediğimizi hatırlatalım.

Perakende

Topkapı, Güngören Bağcılar San Sit ve Dolapdere San sit. olarak perakende de 3 noktadan sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız memnuniyetinizi öncelik olarak benimsemiştir.

Otomotiv sektörünün lider marka ve modellerine uygun 100binin üzerinde ürün stoğu!

150
TEDARİKÇİ
FİRMA
15
ÜLKEYE
İHRACAT
50000
REFERANS
ÜRÜN
100
UZMAN
PERSONEL