İhracat

Akbilya A.Ş 25 yılı aşan tecrübesi ve istikrarı ile temeli güven kalite üzerine kurulmuş,ülkemizin önde gelen otomotiv ve sanayi alanında lider ürün dağıtıclarından bir tanesi olan şirketimiz müşteri memnuniyet ve güvenini en üst düzeyde tutmaktadır.

Türkiye’nin kalbinde yer alan 8 dağıtım merkezi olmak üzere, odak noktamız her zaman olağanüstü müşteri hizmeti sunmak olmuştur. Sizlerle en hızlı teklifleri paylaşmayı ve siparişlerinizi mümkün olan en kısa sürede istediğiniz yere göndermeyi misyonumuz haline getirdik.

Akbilya A.Ş olarak oluşturduğumuz profesyonel ağlarla ürettiğimiz ve bayisi olduğumuz markaları yurtdışına pazarlarken hem kendimize hem de ülkemize aydınlık bir yol açmayı hedefliyoruz.

35 Ülkede (Avrupa , Asya , Afrika ) 400’den fazla müşteriye aktif olarak hizmet vermekte , 150’üzerine marka ve milyonlarca ürün referansı ile yurtdışı pazarlarındaki iş ortaklarımızın gereksinimlerini en yüksek seviyede karşılamaktayız.

Bu vizyon ve prensiplerin üzerine kurulu olan Akbilya A.Ş ailesi bilgi birikim ve uzun yılları aşan tecrübesi sayesinde de  uluslararası arenadaki yerini sağlamlaştırmaktadır.

Misyonumuz

Akbilya olarak oluşturduğumuz profesyonel ağlarla ürettiğimiz ve bayisi olduğumuz markaları yurtdışına pazarlarken hem kendimize hem de ülkemize aydınlık bir yol açmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en değerli ve yurtdışı pazarlarında en çok tercih edilen otomotiv ve endüstri lider ürün tedarikçisi olmak.

Stratejilerimiz

Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan her segmente uygun tüm premium markaları siz değerli müşterilerimiz için stoklarımızda bulunduruyoruz.

Stratejilerimiz

  • Başlangıçtan itibaren hızlı geri dönüş müşteriyi anlarayak satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini çok önemsiyoruz.
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentisini karşılayan her segmente uygun tüm premium markaları siz değerli müşterilerimiz için stoklarımızda bulunduruyoruz.
  • Bütün sipariş süresince yenilikçiliği önde tutarak , dürüst ticaret politikamız ile yurtdışı müşterilerimize yenilikçi güvenilir hizmet sunuyoruz.
  • Yeni pazarlar ve mevcut iş alanlarında müşterilerimize Akbilya ailesine kazandırarak birlikte büyüyoruz.
  • Hızlı sevkiyat siparişin başlangıcından itibaren depomuzdan sevk anına kadar müşterilerimize canlı takip görsel paylaşıyoruz.